Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Nasza kawiarenka » JewishGen
JewishGen [wiadomość #11677] sob, 18 maja 2013 20:47 Przejdź do następnej wiadomości
Teerose jest aktualnie niedostępny  Teerose
Wiadomości: 235
Dołączył(a): kwietnia 2006
Miejsce: Juszki k/Kościerzyny
Senior Member
Czy kto logowa si na stronie JewishGen? Zarejestrowaam si, ale s problemy. Po zaoeniu profilu pojawi si nastpujcy komunikat:
There is a problem with your contact email address.
Error: "UE Undelivered Email"
Please press the button below to correct your details.

Nie wiem, jak sobie z tym poradzi. Jest to dla mnie wane, bo szukam informacji o kocierskich ydach.
Za wszelkie sugestie bd wdziczna.
Iza
Odp: JewishGen [wiadomość #11678 jest odpowiedzią na wiadomość #11677] nie, 19 maja 2013 00:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jolka
Wiadomości: 290
Dołączył(a): padziernika 2008
Miejsce: Gdynia
Senior Member
Izo, nasza koleanka kiedy na genealodzy.pl umiecia taki wpis:
"Witajcie!
Wanie udao mi si zarejestrowa. Rady: we wszystkich wpisywanych danych nie mona stosowa liter typowo polskich (np. , itd.), pisa nalezy zamiast =n.
W pozycji ulica (przykad):
21 Warszawska (nr domu przed nazw ulicy, pierwsza linijka)
flat 58
(w linijce pod spodem wpisaam numer mieszkania, dopiero tak przyjo mi dane)
Musi by te pozostawiona zgoda na wymian informacji o naszych danych pomidzy innymi portalami genealogicznymi (wywietli si samo, nie zmienia), bo inaczej nie mona si zarejestrowa."
http://genealodzy.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewto pic&t=17875&postorder=asc&highlight=logowanie+je wishgen&start=15
moe Tobie to pomoe Smile
Jola


GDYBY NIE PRZODKOWIE MOI NIC BY MNIE NIE BYŁO, NIC ŚWIADOMOŚCI, NIC DUSZY, NIC CIAŁA.
TO PRADZIADÓW ZNOJNE ŻYCIE, ŻE JESTEM, SPRAWIŁO, A ZE MNĄ I WE MNIE CZĄSTKA ICH ZOSTAŁA.

[Uaktualnione dnia: nie, 19 maja 2013 00:22]

zgłoś wiadomość moderatorowi

Odp: JewishGen [wiadomość #11684 jest odpowiedzią na wiadomość #11678] pon, 20 maja 2013 08:18 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Teerose jest aktualnie niedostępny  Teerose
Wiadomości: 235
Dołączył(a): kwietnia 2006
Miejsce: Juszki k/Kościerzyny
Senior Member
bardzo dzikuj za informacje Jolu, moe pomoe Smile
Iza
Odp: JewishGen [wiadomość #11687 jest odpowiedzią na wiadomość #11678] pon, 20 maja 2013 12:11 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Teerose jest aktualnie niedostępny  Teerose
Wiadomości: 235
Dołączył(a): kwietnia 2006
Miejsce: Juszki k/Kościerzyny
Senior Member
udao si Smile
Iza
Poprzedni wątek: Józef Lubocki
Następny wątek: warto zobaczec
Idź do forum:
  


Aktualna data: pon cze 03 07:56:29 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund