Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Nasza kawiarenka » Nr Zdięcia,co to oznacza?
Nr Zdięcia,co to oznacza? [wiadomość #10715] pi, 26 padziernika 2012 01:26 Przejdź do następnej wiadomości
KASZEBAWALDI jest aktualnie niedostępny  KASZEBAWALDI
Wiadomości: 3
Dołączył(a): padziernika 2012
Miejsce: Kaszëbë 83-400
Junior Member
Witam wszystkich to mj pierwszy post na tym forum.Przegldajac indeksy z moimi przodkami natrafiam na nr ksiegi i nr zdiecia Confused Prosilbym aby ktos mi wytumaczyl co i jak z tymi zdieciami,jesli dobrze mysle to jest to fotka danej ksiegi??jesli tak to mozna to jakos pobrac? obejzec?miec jakikolwiek dostep?.Dzieki za ew.odp.
Jeszcze raz witajcie i pozdrawiam.
Odp: Nr Zdięcia,co to oznacza? [wiadomość #10717 jest odpowiedzią na wiadomość #10715] pi, 26 padziernika 2012 05:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
piesta
Wiadomości: 675
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Numer zdjcia oznacza tak jak pisze.
Jest to numer zdjcia w bazie komputerowej Archiwum Diecezjalnego.
Wszystkie ksigi w AD Pelplin zostay sfotografowane przez czonkw PomTG i w pracowni AD s do przegldania w wersjii elektronicznej. Gdy si chce otrzyma dane zdjcie naley si uda do AD w Pelplinie i tam za drobn opat otrzyma si wybrane zdjcia metryk.
Staszek


Staszek
Odp: Nr Zdięcia,co to oznacza? [wiadomość #10720 jest odpowiedzią na wiadomość #10717] pi, 26 padziernika 2012 10:53 Przejdź do poprzedniej wiadomości
KASZEBAWALDI jest aktualnie niedostępny  KASZEBAWALDI
Wiadomości: 3
Dołączył(a): padziernika 2012
Miejsce: Kaszëbë 83-400
Junior Member
Dziekuje za info.Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa czy owy dostep mozna uzyskac na odleglosc czyli ja wysyam jak tam kwote a zdiecie przychodzi emailem.Poniwaz z racji mojej aktualnej lokalizacji osobista wizyta nie wchodzi w gre.
Ps.jestem na etapie pra-dziadka tnz wiem gdzie i kiedy sie urodzil,natomiast imion pra-pra dowiem sie pewnie jak zobacze jego metryke.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek: Turniej Gawędziarzy we Wielu
Następny wątek: meczet w Gdańsku
Idź do forum:
  


Aktualna data: pon maj 20 23:20:43 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund