Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » PTG » Posiadam » Nazwiska ofiar Piaśnicy z obszaru powiatu morskiego
Nazwiska ofiar Piaśnicy z obszaru powiatu morskiego [wiadomość #5012] sob, 23 padziernika 2010 01:06 Przejdź do następnej wiadomości
Wilczan jest aktualnie niedostępny  Wilczan
Wiadomości: 26
Dołączył(a): wrzenia 2010
Junior Member
http://www.borchmann.pl/genealogia/Pia%C5%9Bnica%20-%20powia t%20morski.pdf

(—) Łukasz Borchmann
Szukam: Czapp, Dorsch, Gehrmann, Gisella, Jähn, Kretschmer, Kuchta, Labudda, Langa, Mroske, Pranga, Schmidtke, Schwichtenberg, Witstock/Witschtok.
Odp: Nazwiska ofiar Piaśnicy z obszaru powiatu morskiego [wiadomość #16285 jest odpowiedzią na wiadomość #5012] sob, 08 wrzenia 2018 07:39 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Vienewi jest aktualnie niedostępny  Vienewi
Wiadomości: 14
Dołączył(a): kwietnia 2018
Junior Member
Widzialam juz wczesniej ten pdf ale jest jednak troche rozczarowujacy bo jest blad w imieniu mojego pradziadka. Taki sam blad (kto wie czy nie na podstawie tego "dokumentu") zrobili na palach kaplicy w Piasnicy. Zamiast Jozef Kur napisali Jan Kur. Jestem pewna ze chodzi o ta sama osobe poniewaz pradziadek byl rozpoznany przez swoja zone i jeszcze jednego czlonka rodziny. Byl rowniez piekarzem z Wejherowa (jak zapisali przy rzekomym Janie Kur.
Szukam sposobu jak dotrzec gdzies gdzie moga ten blad naprawic. Niestety na moje emaile i wiadomosci nikt nie odpowiada. Martwi mnie tylko czy bedzie mozliwosc naprawienia tego bledu w tych wyrzezbionych palikach.
Co ciekawe w kosciele - Parafia pod wezwaniem Chrystusa Krla i b. Alicji Kotowskiej - sa wywieszone tablczki kamienne i tam jest wyraznie zapisane imie mojego pradziadka.
Odp: Nazwiska ofiar Piaśnicy z obszaru powiatu morskiego [wiadomość #16289 jest odpowiedzią na wiadomość #16285] pon, 10 wrzenia 2018 16:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mars78 jest aktualnie niedostępny  mars78
Wiadomości: 15
Dołączył(a): padziernika 2014
Junior Member
Dzie dobry.
Czy Jzef Kurr to m Klary, ktry mia piekarni przy Sobieskiego i gdzie w historii pojawia si rodzina Nierzwickich z Gdyni? Jeli tak to prosz o kontakt.
Odp: Nazwiska ofiar Piaśnicy z obszaru powiatu morskiego [wiadomość #16297 jest odpowiedzią na wiadomość #16289] pon, 10 wrzenia 2018 22:57 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Vienewi jest aktualnie niedostępny  Vienewi
Wiadomości: 14
Dołączył(a): kwietnia 2018
Junior Member
Tak dokladnie.
Poprzedni wątek: zdjęcia nagrobków
Następny wątek: Tczew Katolicki i Ewangelicki
Idź do forum:
  


Aktualna data: ro maj 29 03:50:32 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund