Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Publikacje,Artykuły,Audycje » Dziennik Bałtycki - 2012
Dziennik Bałtycki - 2012 [wiadomość #10894] pi, 14 grudnia 2012 12:51 Przejdź do następnej wiadomości
Therese jest aktualnie niedostępny  Therese
Wiadomości: 11
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Braunschweig
Junior Member
Poszukuj artykuu p. Ireny aszyn pt. "eby Budzi obudzi. Historia wielkiej tragedii i wielkiej mioci" zamieszczonego w Dzienniku Batyckim z 26 listopada 2012.
Pocztek tej opowieci mona przeczytac w wersji internetowej gazety pod linkiem http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/705073,zeby-budzie-ob udzic-historia-wielkiej-tragedii-i-wielkiej,id,t.html?cookie =1
Budzimira Wojtalewicz-Winke jest moja krewn, bohaterk powieci Dietera Schenka "Jak pogoniam Hitlera". Kilka ciekawych informacji o Jej niezwykych losach mona przeczytac na mojej stronie http://www.theresemichalski.republika.pl/budzimira.html
Bardzo prosz osob posiadajca ten artyku o kontakt.
Pozdrawiam serdecznie, Therese


Therese Swiatkowski
www.theresemichalski.republika.pl
Odp: Dziennik Bałtycki - 2012 [wiadomość #10895 jest odpowiedzią na wiadomość #10894] pi, 14 grudnia 2012 14:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Katarzyna jest aktualnie niedostępny  Katarzyna
Wiadomości: 4
Dołączył(a): listopada 2010
Junior Member
Witam

Artyku ukaza si 23 listopada 2012
Mam te gazet ,prosz o kontakt


Pozdrawiam Kasia
"Jak pogoniłam Hitlera" [wiadomość #10896 jest odpowiedzią na wiadomość #10894] pi, 14 grudnia 2012 14:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
egopol jest aktualnie niedostępny  egopol
Wiadomości: 997
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Gorco polecam t ksik
Krzysiek
Odp: Dziennik Bałtycki - 2012 [wiadomość #10897 jest odpowiedzią na wiadomość #10895] pi, 14 grudnia 2012 15:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Therese jest aktualnie niedostępny  Therese
Wiadomości: 11
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Braunschweig
Junior Member
Hallo Kasiu,
wysaam wiadomoc na priv
Teresa


Therese Swiatkowski
www.theresemichalski.republika.pl
Odp: "Jak pogoniłam Hitlera" [wiadomość #10898 jest odpowiedzią na wiadomość #10896] pi, 14 grudnia 2012 15:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Therese jest aktualnie niedostępny  Therese
Wiadomości: 11
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Braunschweig
Junior Member
Hallo Krzysku,
ksika rzeczywocie godna polecenia.
Dodam jeszcze e o yciu cioci Budzimiry zosta nakrcony film dokumentalny "Jedenaste przykazanie". Film ten rowniez warto polecic, podobno co jakis czas emitowany jest w polskiej telewizji.
Pozdrawiam, Teresa


Therese Swiatkowski
www.theresemichalski.republika.pl
Odp: Dziennik Bałtycki - 2012 [wiadomość #10900 jest odpowiedzią na wiadomość #10894] pi, 14 grudnia 2012 22:37 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Therese jest aktualnie niedostępny  Therese
Wiadomości: 11
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Braunschweig
Junior Member
Hallo,
bardzo dziekuje Kasi za blyskawicznie okazana pomoc.
Tym samym prosze uwazac moja prosbe za zalatwiona.
Pozdrawiam, Teresa


Therese Swiatkowski
www.theresemichalski.republika.pl
Poprzedni wątek: Niezbędnik genealoga
Następny wątek: Idziemy
Idź do forum:
  


Aktualna data: sob cze 08 22:26:46 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund