Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Opinie o serwisie » Problem z przeglądarką czy z forum/serwerem?
Problem z przeglądarką czy z forum/serwerem? [wiadomość #7650] pon, 13 czerwca 2011 19:03 Przejdź do następnej wiadomości
mkurow jest aktualnie niedostępny  mkurow
Wiadomości: 47
Dołączył(a): grudnia 2010
Member
Od okoo dwoch tygodni wyskakuje mi taki bd.
Moja wina, serwera wina czy kodu HTML strony wina?
  • Załącznik: chrome.jpg
    (Rozmiar: 38.14KB, Pobrane 178 razy)
Odp: Problem z przeglądarką czy z forum/serwerem? [wiadomość #7653 jest odpowiedzią na wiadomość #7650] pon, 13 czerwca 2011 20:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mark65 jest aktualnie niedostępny  mark65
Wiadomości: 583
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Olszynka
Senior Member
Witaj,
Mam Chrome i nie widz tego problemu,a na innych przegldarkach te dziaa poprawnie (FF,IE).
Pozdr
Mariusz


Mariusz Momont
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne, Lubelskie Towarzystwo Genealogiczne
Odp: Problem z przeglądarką czy z forum/serwerem? [wiadomość #7655 jest odpowiedzią na wiadomość #7650] pon, 13 czerwca 2011 20:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
adamkami
Wiadomości: 153
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Prosz poda pod jakim adresem pojawia si ten bd. Moe to jest zy adres, bo strona dziaa OK, nikt inny nie raportuje podobnych problemw, sama przegldarka powinna by OK, zwaszcza jeli inne strony dziaaj.

Adam
Odp: Problem z przeglądarką czy z forum/serwerem? [wiadomość #7725 jest odpowiedzią na wiadomość #7655] sob, 18 czerwca 2011 23:16 Przejdź do poprzedniej wiadomości
mkurow jest aktualnie niedostępny  mkurow
Wiadomości: 47
Dołączył(a): grudnia 2010
Member
http://www.ptg.gda.pl/forum/
ale wydaje mi si, e znalazem rozwizanie. prawdopodobnie AdBlock blokowa jaki skrypt na stronie. na razie jest OK
Poprzedni wątek: Nie moge pisac na Forum
Następny wątek: Błąd w indeksie p. Stężyca
Idź do forum:
  


Aktualna data: ro cze 12 16:48:03 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund